ZABIEGI PRZECIWSTARZENIOWE

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Krańcowa 77
20-356 Lublin

Jeszcze przed trzydziestymi urodzinami nasza skóra traci jędrność i piękny wygląd. Zaczynają uwidaczniać się zmarszczki nie tylko mimiczne, lecz również te świadczące o upływie czasu. Nawet najlepsze kosmetyki nie zagwarantują młodego i pięknego wyglądu. Nasza klinika oferuje znacznie skuteczniejsze rozwiązania, czyli zabiegi przeciwstarzeniowe.

Ujędrnienie czy lifting – dobieramy odpowiednie rozwiązania do oczekiwań i rodzaju skóry naszych Klientów. Doświadczenie i opanowanie wielu technik pozwalają naszym pracownikom na spełnienie wszelkich oczekiwań, gwarantując nie tylko trwały efekt, ale także stuprocentowe bezpieczeństwo. Pokonać czas – ta misja może się udać!

Thermolifting RF:

To nowoczesny, w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który skutecznie redukuje zmarszczki, rozstępy i cellulit, uelastycznia skórę, modeluje owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz syntezę włókien kolagenowych.

Fotoodmładzanie + RF + E-Light:
Światło IPL oddziałuje na fibroblasty poprzez podgrzanie skóry właściwej do temperatury ok. 55°C. Fibroblasty są to komórki odpowiedzialne za aktywację procesu produkcji włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego naturalnie występującego w skórze. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi – skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.

Mikrodermabrazja diamentowa: 

Bezpieczny i skuteczny zabieg należący do grupy peelingów mechanicznych. Pozwala na bezinwazyjne ścieranie warstwy rogowej naskórka przy pomocy głowicy pokrytej warstwą diamentu i pompy zasysającej w tym samym czasie złuszczony naskórek. Dzięki natychmiastowym i spektakularnym efektom jest zabiegiem bardzo często wybieranym przez klientki.

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!