ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Krańcowa 77
20-356 Lublin

Termolifting:

To nowoczesny, w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który skutecznie redukuje zmarszczki, rozstępy i cellulit, uelastycznia skórę, modeluje owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz syntezę włókien kolagenowych.

Termolifting ciała:

Ujędrnia skórę ramion;

Ujędrnia skórę brzucha;

Przywraca elastyczność skórę na brzuchu po porodzie;

Ujędrnia skórę nóg (uda oraz okolice nad kolanami);

Zapewnia młody i atrakcyjny wygląd;
Efekt wykonywanych zabiegów zależy oczywiście od indywidualnych uwarunkowań genetycznych oraz zastosowanej temperatury, którą precyzyjnie dopasujemy do Twojej wrażliwości, preferencji oraz celu, jaki chcemy osiągnąć.

Zabieg tradycyjny Thalgo:

Zabieg ten można wykonać dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie oczyścić skórę z zaskórników, wygładzić i odświe-żyć naskórek oraz przygotować skórę do zabiegów intensywnych.

Zabieg nawilżająco-odżywiający Thalgo:

Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu w dziedzinie morskiej kosmetologii, Thalgo stworzyło unikatową linię ZIEMIA i MORZE. Zabieg jest prawdziwą alchemią morza i roślinności śródziemnomorskiej. Linia BIO robiąc krok ku pięknu, oferuje skórze ochronę i bezpieczną pielęgnację. Zabieg doskonale odżywia i nawilża skórę, uaktywnia jej kapitał, podkreśla jej piękno za pomocą skon-centrowanych esencji olejków, które mają jednocześnie działanie lecznicze (Soothing Concentrate – łagodzący koncentrat oraz Anti-Aging Concentrate – koncentrat przeciwstarzeniowy).

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!