ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Krańcowa 77
20-356 Lublin

Termolifting oczu:

Zabieg jest polecany dla osób, które borykają się z cienką i wiotką skórą w okolicach oczu, mają tendencję do powstawania obrzęków i tzw. „sińców”, a także tych, które zauważyły drobne zmarszczki.

Zastosowana w nim fala radiowa powoduje wytworzenie energii cieplnej w skórze, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Po stosowaniu zabiegów RF widzimy wyraźne ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry.

Efekty zabiegu:

Lifting okolicy oczu, powiek

Odmłodzenie skóry wokół oczu

Zniwelowanie luźnej skóry

Intensywne ujędrnienie skóry

Wyraźne odmłodzenie skóry

Nanopeeling EYE:

Stworzony został specjalnie z myślą o delikatnych okolicach oczu. Połączenie kwasu glikolowego z kwasem mlekowym ma za zadanie zwiększenie efektywności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu jego inwazyjności. Pozwala to na stosowanie peelingu EYE na wszystkie wrażliwe okolice twarzy i szyi. Jako peeling powierzchniowy, ma właściwości regulujące powodujące delikatne złuszczanie i regenerację skóry w miejscach aplikacji. Redukuje drobne zmarszczki, blizny oraz plamy po słoneczne i starcze.

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!