URZĄDZENIA

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Krańcowa 77
20-356 Lublin

Darsonval (spotykany też często pod nazwą Derma Wand) to urządzenie, które wytwarza ozon, w miejscu gdzie pelota styka się z naszą skórą. Działanie ozonu jest zbawienne na naszą cerę- działa nie tylko antybakteryjnie, ale też przeciwgrzybicznie. Pobudza procesy odnowy komórek, a także je dotlenia. Takie działania mają zbawienny wpływ na trądzik, a także drobne zmarszczki- regularne stosowanie darsonvalu powoduje, że nasza skóra jest ujędrniona wygląda świeżo i promiennie, a wszelkie niedoskonałości znikają.

Urządzenie kosmetyczne E-light (IPL + RF Bipolarny), czyli impulsowe źródło światła fale radiowe to nowość zaliczana do rodziny urządzeń wykorzystujących energię świetlną oraz prąd o częstotliwości radiowej. E-light emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali. Docierają one na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Przy użyciu IPL tkanka może pochłonąć 30-40 % energii, reszta energii jest odbijana i załamuję się (energia świetlna penetruje do 2,5 mm), podczas gdy działamy E-light’em zjawisko odbicia i załamania się energii nie występuje (energia świetlna penetruje do 4mm). Praca e-lightem to szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

Kombajn kosmetyczny MIMARI: 

To wielofunkcyjne urządzenie które łączy w sobie funkcje wykonywania następujących zabiegów:

Mikrodermabrazja Diamentowa, Ultradźwięki, Peeling Kawitacyjny, Sonoforeza, Mezoterapia Bezigłowa, Jonoforeza, Galwanizacja

Magnifico 5 w 1 to wysokiej klasy sprzęt, który łączy 5 niesamowicie skutecznych technologii które zwalczają problem nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu co potwierdzone jest niezliczoną ilością zadowolonych pań, które poddały się temu bezinwazyjnemu zabiegowi.


Maksymalne efekty gwarantuje 5 niezastąpionych technologii:

Podciśnieniowa liposukcja ultradźwiękowa

Fale radiowe RF

Promieniowanie IR

Masaż ssąco-próżniowy (endomasaż)

Mechaniczny masaż rolkami

Radiotermoliza termocell:

Sprzęt kosmetyczny wykorzystujący zaawansowaną i skuteczną technologię trwale zamykającą naczynia krwionośne.

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!