MANICURE MEN

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Krańcowa 77
20-356 Lublin

Dla kobiet bardzo miły jest fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Dłonie to najlepsza wizytówka mężczyzny, który dba o swój wygląd. Jest to odzwierciedlenie charakteru, wyczucia smaku, a nawet i gustu.

Podczas codziennej pielęgnacji dobrze jest pamiętać o:

oczyszczaniu, nawilżaniu, złuszczaniu;

odżywianiu i wzmacnianiu skóry dłoni i paznokci.

Proponujemy następujące zabiegi pielęgnacyjne na ręce dla mężczyzn:

Manicure biologiczny:

Biologiczny manicure polega na tym, że zamiast wycinać, złuszcza się rogową warstwę naskórka. Do tego celu używa się specjalnego płynu a do odepchnięcia skórek służy nam drewniany patyczek. Przy biologicznym manicure do usuwania skorek nie używamy cążków ani żadnych metalowych narzędzi, by zapobiec infekcjom i mechanicznym urazom macierzy paznokcia. Następnie opiłowujemy paznokcie, nadając im ostateczny kształt. Na naturalną płytkę nakładamy odżywkę wzmacniającą (można również na odżywkę nałożyć lakier). Na zakończenie również nanosimy oliwkę pielęgnacyjną.

Manicure klasyczny:

W odróżnieniu od manicure biologicznego skórki przygotowujemy do tradycyjnego wycięcia cążkami mocząc dłonie w aromatycznej kąpieli. Po delikatnym odsunięciu wycinamy skórki.

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!