REGULACJA BRWI MEN

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Droga Męczenników Majdanka 181 (parter)
20-325 Lublin

Regulacja brwi:

Regulacja brwi u mężczyzn, to od pewnego czasu bardzo kontrowersyjny temat. Do niedawna popularny był pogląd, że wszystkie przejawy dbania o siebie u panów to oznaka zniewieściałości. Powoli udaje się przekonywać mężczyzn, że zadbany facet, to pewny siebie facet, zdobywający jeszcze większe uznanie u płci przeciwnej.

Wizyty u kosmetyczki nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet. Coraz częściej panowie podejmują świadomą pielęgnację zarówno samodzielnie, jak i przy pomocy wykwalifikowanych salonów.
Łuk brwiowy reguluje już co piąty mężczyzna na świecie. Czasem usunięcie już kilku zbędnych włosków sprawia, że oczy stają się o wiele bardziej wyraziste, a cała twarz wygląda młodziej i korzystniej. Ważne, aby pamiętać o tym, że brwi męskie depiluje się zupełnie inaczej niż damskie. Podstawą zasadą jest zachowanie umiaru. Nasze łuki brwiowe nie mogą być zbyt cienkie, bo efekt będzie nienaturalny- wręcz karykaturalny i śmieszny. Z kolei krzaczaste, bujne, połączone ze sobą brwi są efektem zaniedbania, dlatego należy z tym walczyć. Monobrew nie wygląda dobrze. Oczywiście, jeżeli mamy wprawę, a nasze brwi nie potrzebują ogromnej metamorfozy, możemy spróbować pozbyć się zbędnych włosków sami. Będzie nam potrzebna dobra pęseta, pewna ręka oraz lustro. Na rynku pojawiły się także specjalne końcówki do golarek, jednak pęseta pozwala nam na uzyskanie precyzyjnego rezultatu. Jednak jeżeli nie mamy zbyt dużego doświadczenia w tym temacie, lepiej oddać się w ręce specjalistki, najlepiej poleconej- która zna się na rzeczy. Zaletą wizyty w salonie będzie też mniejsza bolesność zabiegu. Pierwsza regulacja nada pożądany kształt brwiom, do którego później łatwiej będzie dążyć.

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!