PEDICURE MEN

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Droga Męczenników Majdanka 181 (parter)
20-325 Lublin

Pedicure Men:

Bardzo miły jest dla nas fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Mężczyźni również mają ogromne problemy ze stopami mimo noszenia wygodniejszego obuwia, szerszego i na płaskim obcasie. Częstym problemem u mężczyzn jest nadmierna potliwość stóp, rogowacenie naskórka, powstawanie modzeli, odcisków i bolesne wrastanie paznokci.

Wykonując zabiegi pielęgnacyjne i odświeżające na stopy możemy zaradzić wielu dolegliwościom i zapobiec powstaniu poważniejszych problemów.

W naszej Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii zadbamy o wasz komfort dlatego dla waszych stóp Panowie proponujemy:

Pedicure klasyczny:

W odróżnieniu od manicure biologicznego skórki przygotowujemy do tradycyjnego wycięcia cążkami mocząc stopy w aromatycznej kąpieli. Po delikatnym odsunięciu wycinamy skórki.

Pedicure biologiczny:

Biologiczny manicure polega na tym, że zamiast wycinać, złuszcza się rogową warstwę naskórka. Do tego celu używa się specjalnego płynu a do odepchnięcia skórek służy nam drewniany patyczek. Przy biologicznym manicure do usuwania skorek nie używamy cążków ani żadnych metalowych narzędzi, by zapobiec infekcjom i mechanicznym urazom macierzy paznokcia. Następnie opiłowujemy paznokcie, nadając im ostateczny kształt. Na naturalną płytkę nakładamy odżywkę wzmacniającą (można również na odżywkę nałożyć lakier). Na zakończenie również nanosimy oliwkę pielęgnacyjną.

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!