MANICURE

Nina Kozłowska
Tel. 81 477 57 96
E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl

Pure Clinic – Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
ul. Krańcowa 77
20-356 Lublin

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Ze względu na nie zawsze sprzyjające warunki dłonie narażone są na podrażnienia, przesuszenie naskórka, przebarwienia i mikro-urazy.
Dzięki profesjonalnym zabiegom zapewnimy piękny i zdrowy wygląd dłoni i stóp.

Manicure biologiczny:

Biologiczny manicure polega na tym, że zamiast wycinać, złuszcza się rogową warstwę naskórka. Do tego celu używa się specjalnego płynu a do odepchnięcia skórek służy nam drewniany patyczek. Przy biologicznym manicure do usuwania skorek nie używamy cążków ani żadnych metalowych narzędzi, by zapobiec infekcjom i mechanicznym urazom macierzy paznokcia. Następnie opiłowujemy paznokcie, nadając im ostateczny kształt. Na naturalną płytkę nakładamy odżywkę wzmacniającą (można również na odżywkę nałożyć lakier). Na zakończenie również nanosimy oliwkę pielęgnacyjną.

Manicure klasyczny-cążkowy:

W odróżnieniu od manicure biologicznego skórki przygotowujemy do tradycyjnego wycięcia cążkami mocząc dłonie w aromatycznej kąpieli. Po delikatnym odsunięciu wycinamy skórki.

Manicure hybrydowy:

To jeden z nowszych trendów w stylizacji paznokci. Nakładany jest cienką warstwą jak lakier, a następnie utwardzany w lampie uv. Lakier lśni bardziej niż w tradycyjnym manicure, a co najważniejsze manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie. Nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych.

Umów się na wizytę

Rejestracja online

Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku

8:00 – 23:00

Oraz w Soboty

10:00 – 20:00

 81 477 57 96

Zapraszamy na DARMOWE konsultacje!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt.
Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy!